Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

IFS PACK

IFS Pack Nedir?

 Ips pack, kurum ve ürün birlikteliğinde ambalaj ve paketleme kavramının; üretilmesi aşamasından satışına, markalanmasıdan sertifikasyonuna, görsellikten sosyal medyaya kadar uzanan çok geniş kapsamlı yelpazede, güncel teknoloji ile yeniden açıklanmasıdır.

 IFS PACsecure, gıda teması ve ikincil ambalaj malzemeleri, gıda işlemcileri, ambalaj sanayi tedarikçilerin ve danışmanların yanı sıra hükümet görevlileri dahil olmak üzere 100'den fazla üyenin oluşturmuş olduğu ABD ve Kanada merkezli dönüştürücülerin ürünüdür. IFS PAC secure ambalaj sektörü temsilcilerinin hazırlamış olduğu özel olarak tasarımdır. IFS PACsecure bünyesine esnek ve sert plastik olmakla birlikte  kağıt, metal ve cam gibi ürünleride dahildir.


 Ambalaj ve paketleme (IFS Pac) hızla değişen sosyal ve finansal konjonktür bünyesindeki firmalar adına ticari ve endüstriyel içerikte yeniden yapılandırılırken çok sayıda bütünü meydana getiren parçayı oluşturmaktadır. Öncelikle gıda ambalajı için meydana getirilmiş IFS PACsecure, ilaç ve diğer CPG mamullerinde kapsama dahil olması üzerine gıda dışında ürünleri tedarik eden üreticilerinin uygulaması için yeterlidir.