Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Elektrikli Taşıt Şarj Sistemi Kontrolü

Elektrikli taşıt şarj sistemi ve hizmetleri konusunda, çevresel konularda kaynakların az olması, iklim değişikliği ve kirlilik gibi yaygın küresel tedirginlikler yeni enerji yakıtlı vasıtalar için duyulan isteğin artmasını sağlıyor. Modern ulaşıma yapılan potansiyel çözüm, elektrikle çalışan vasıtalar küresel otomobil sanayisi için yeni modadır. Popülaritesinin yükselişiyle bu vasıtalar yeni enerji faaliyetlerinde, toplumda ve ulaşımda geniş ölçüde derin pozitif etkiye sahip olacak. Popülerlik düzeyi aynı zamanda şarj etme sistemleri ve diğer elektrikli cihazlara yönelik endüstrilerin ürettiği ürünlere çok büyük fırsatlar sunacaktır.
Türcert belgelendirme kuruluşu olarak önemli bir ülkeler arası üçüncü taraf sertifikalandırma kuruluşuyuzdur. Önceden bu yeni piyasanın büyümesini doğru şekilde tespit ettiğimizden, uzman personellerimizden meydana gelen ekibimiz, elektrikle çalışan taşıt şarj sistemleri adına test uygulama ve onaylama hizmetlerini Çin ’de ve dünyanın her yerinde başlatan ilk ekiptir. Teknik uzman ekibimiz, ürünlerinizin güvenliğini ve kalitesini nasıl belirtmeniz gerektiğinizi ve küresel piyasada rekabet kabiliyetinizi nasıl güçlü şekle getireceğinizi bilir.

 

İlk Bakışta Yararlanabileceğiniz Hizmetlerimiz
Elektrikle çalışan vasıtaların şarj sistemleri için işbirlikçiniz olarak Türcert belgelendirme kuruluşu olarak sunduğumuz aşağıda sıralananlardan maddelerden faydalanabilirsiniz:
» Yabacı ve yerli sanayi liderleri için test uygulama ve onaylama hizmetleri sunmaktayız.
» Asya-pasifik bölgesinde bulunan elektrikle çalına taşıt şarj sistemleri için onaylı laboratuvar analizi danışmanlık kuruluşuyuz (CBTL)
» Elektrikle çalışan taşıt tedarik halkaların hepsi için hizmet sunabilen tek kuruluşuz.
» Amerika, Avrupa, Japon, Avustralya ve Çin yönetmeliklerini ve standartlarını karşılayan test uygulama ve onayı gerçekleştirme hizmetlerini sunmaktayız.
» Mühendis personellerimizden oluşan ekibimiz Almanca ve İngilizce dillerinin ikisini de akıcı olarak konuşmaktadır.

Elektrikli taşıt şarj sistemi kontrolü hizmetlerimiz açısından Türcert belgelendirme kuruluşu olarak aşağıda belirtilen elektrikli taşıt şarj sistemi analiz için belgeleme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

 

Sarj istasyonları ve araba şarjörleri
» Çevresel analiz
» Aşırı şarj analizi
» Şarj modu onayı
» Bilgi iletimi analizi 
» Elektrik ölçme analizi
» Anormallikler için analiz
» Kişisel korunum sistemi analizi
» Yazılım fonksiyonel güvenlik onayı
 
Bağlantı Kabloları
» Servis ömrü analizi
» Aşırı taşıt sürümü analizi
» Kontak yapma analizine direnç
» Hava karışımı ve hidrojen sülfit
» Ultraviole ışıktan etkilenme analizi
» Sülfür dioksit, karbon dioksit ve hava karışımı
» Testing koşullu kısa devre akımına karşı koyma analizi

 

Şarj Kabloları
» Elektrik analizi
» Çevresel analiz
» Sıvıya uygunluk
» Aşırı taşıt sürümü
» Mekanik özellikler
» Düşük ısıda analiz
» Yangın koşullarında analiz
» Esneklik ve uzatılabilir uçlar için analiz

Elektrikli taşıt şarj sistemi ürün örnekleri kapsamında Türcert belgelendirme kuruluşu olarak aşağıda yer alan elektrikle çalışan taşıt şarj sistemi ürünlerinizi veya ürün sınıflarınızın test uygulaması danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

 

» Ev şarj bağlantı kabloları
» Gemide kullanılabilen ev şarj aletleri
» Ev kabloları
» Ev şarj istasyonları

Elektrikli taşıt şarj sistemi kontrolü sertifikaları konusunda, elektrikle çalışan taşıt şarj sistemlerinize Türcert belgelendirme kuruluşu olarak aşağıda sıraladığımız onay sertifikalarını vermekteyiz.

 

» EMC onay sertifikası
» PSE onay sertifikası
» EU CE onay sertifikası