Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Güneş Enerjisi Cam Ürünler Için Hizmetler

PV çözümlerinin temeli olarak Cami fotovoltaik(PV) konsantre güneş ışını sistemleri ve hücreler için temel bir bileşendir. Kalite iyi olması durumunda, PV hücreleri de o denli verimli olur.Bu da, müşterilerinizin güneş enerjisi çözümlerinizden daha memnun bir hale gelmesini sağlar.

Türcert belgelendirme kuruluşu olarak, cam bileşen deneyinde ve güneş paneli nihai faaliyeti için belgelendirmede yenilik bir kuruluşuz. PV sektöründeki yenilikler sadece verimliliği artırmak için değil; aynı zamanda daha fazla alanda çözümleri mümkün kıldığı için cama yönelmekteyiz. Karşılığında da, cam-entegreli çözümlerle güneşten daha fazla elektrik elde ederiz. Bütün cam kategorilerinin sabitliğini ve bunların performanslarının testini yaparak ve camlarınızın müşterilerine güvenilir bilgi aktarmasından faydalandığınız ve size sektörde liderliğe yükselten turcert.net internet sitemize kaydetmekteyiz.

Küresel imajımızla, uzun senelere dayalı deneyimimiz ve uzman personellerimizle Türcert belgelendirme kuruluşu olarak size güneş enerjisi uygulamalarına dayalı cam ürünlerinizin ileri düzeyde test ve sertifikalandırılması hizmetini vermekteyiz.

İlk Bakışta Yararlanabileceğiniz Hizmetlerimiz
Güneş enerjisi faaliyetine dayalı cam ürünlerin dayanıklılık testini gerçekleştiren ortağınız Türcert belgelendirme kuruluşu olarak:

» Müşterilerimizle tedarik halkası tabanlı yaklaşımıyla çalışma alanında edindiğimiz uzun yıllara dayalı deneyimimiz sayesinde uzman önerisi ve danışmanlık hizmetlerimize güven duyabilirsiniz.
» Asıl test aşamasından önce test seçmeleri ve sertifikalandırma üzerine meydana getirdiğimiz iletişime güven duyabilirsiniz.
» Güneş enerjisi uygulamasına dayalı cam ürünlerinizin kalite ve performansına güvenilir ve sertifikalı bilgiyle rekabette liderliğe yükselirsiniz.
» Yenilik oluşturulmuş pazarda sizlere yeni test ve sertifikalandırmaları gerçekleştirme imkan sağlayan güncel pazar bilgi birikimimizden faydalanırsınız.

PV çözümleri için camın önemi, solar cam, fotovoltaik sanayide PV hücrelerinin ve günel paneli imalatının ardından kullanılan bir cam türüdür. PV ve güneş enerjisi sanayisinde temel unsur solar uygulama adına camın performansının yükseltilmesi için sürekli olarak edilen bir taleptir. Bu da, cam bileşeniyle direk olarak etkilidir. İster alt tabaka ister üst tabaka olsun cam ışık geçirgenliğini, yansıtmaya karşı kaplamalara veya ışık yakalamaya ve model etkisine etkide bulunmaktadır.

Türcert belgelendirme kuruluşu tarafından test yapılan camın sertifikası proje çeşitleri örneklerimiz şu şekildedir,

 

» Pazarlama için sertifikalar
» Sertifikalandırma ve test raporları
» Seçenek: imalatçı kuruluşun ekipmanının testi danışmanlığı
» Alakalı olan kalite sistemiyle uyumluluk adına periyodik kalite kontrol incelemeleri, sürekli testler ve kullanıcılar adına ürünün istikrarlı ve kalıcılığının ispatlanması
» İhtiyaç duyulan kalite sistemiyle uyumluluk adına periyodik kalite kontrol incelemeleri, sürekli ürün testi ve ürünün  kalıcı ve  istikrarlı

Güneş enerjisi camların testi hizmetlerimiz konusunda denetimler ve testleri ile birlikte pekçok hususta SİSTEMPATENT adresimize çevrimiçi kaydettirilmesi ile belgelendirilen inceleme ve testlerimizle beraber, güneş enerjisinden faydalanmada faaliyette olan camların testi için verdğimiz ana hizmetlerimiz:

 

» Camların mekanik testi danışmanlığımız
» İso 9050 standardı uyarınca ışık geçirgenliği ve yansımanın analizi
» AR kaplamanın dayanıklılık testi danışmanlığımız
» Işık saçılımı modeli ve yoğunluk haritalaması
» Camların çevresel testi (aşınma) danışmanlığımız

 

İlgili Diğer Hizmetlerimiz
Düzenli cam kontrolleri ve testlerinin yanısıra, bize, aşağıda yer alan hizmetler için de ulaşabilirsiniz:
» Yeni tasarım yada prototiplerin analiz edilmesi
» Kalite kontrol sistemi faaliyet ettirdiğinizi gösteren CE işaretinizin ispat etmek için sistempatent web adres hizmetleri
» Cam testi ve sertifikalandırma uzmanlarıyla doğrudan iletişim
» Yapı işleri ve otomotiv camları için cam testi danışmanlığı