Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Afrika Ürünleri İçin Onay

Afrika için onay hizmetleri kapsamında Afrika pazarında bulunan pusulanız: Türcert, her geçen zaman Afrika pazarı daha da genişlemektedir. Daha kullanımı gerçekleşmeyen satış olanaklarından ve mal kazancı firsatlarından faydalanın. Ürünlerinizin testini Güney Afrika ve Cezayir yönetmeliklerine göre yapacağız. Türcert belgelendirme kuruluşumuzun uzman ekibimiz, son ithalat ve gümrük mevzuatları bakımından sizleri son gelişmeler hakkında bilgiler sunarlar. Aynı zamanda ürünlerin gönderilme işlemi kısa sürede yapılsa dahi, denetimini gerçekleştirmektedir.

 

Afrika Pazarından Yararlanabileceğiniz Hizmetlerimiz
Türcert olarak uyguladığımız ürün onayı danışmanlık hizmetimiz ile:
» Küresel olarak yaşanan rekabette üstün duruma geçebilirsiniz.
» Belirlemiş olduğunuz pazara daha hızlı bir girişte bulunabilirsiniz.
» Uzmanlığımız  ve tecrübelerimiz sayesinde para tasarrufunda bulunabilirsiniz.

Güney Afrika
EMC ve güvenlik incelemeleri Güney Afrika’ya ithalatı yapılan elektrikli tüketim ürünlerinin çoğuna zorunlu tutulmaktadır.İzin verin, Güney Afrika’ya yaptığınız ihracatlarınızda sizlere yardım edelim. Güney Afrika’ya yapılan ihracatta ve verdiğiniz siparişinizde gümrükten talep edilen özel kredi mektubunu (Vekaletname) yerine getirmenizde sizlere destek vereceğiz.Aynı zamanda, Güney Afrika standartlar bürosu’nun yönergelerine göre güvenlik onayı hizmeti de sunmaktayız. Ürünlerinizin uyumluluğunu bu uygunluk sertifikası  ile ülkeler arasında tanınan standartlarla ispatlamaktadır.

 

Cezayir
Cezayir’e gerçekleşen ithalatın büyük oranı certificat de contrôle de qualité de la marchandise şeklinde isim verilen uyumluluk sertifikasına ihtiyaç duyulmaktadır. Türcert bağımsız belgelendirme kuruluşu olarak biz, teslimatınızın Cezayir standartlarıyla uyumluluğundan başka kapsamını da onaylanma için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Uyumluluk sertifikası tek bir teslimatta geçerlidir. Karışıklığı engellemek için ürüne tek bir fatura numarası verilir. Yapılacak gönderimden önce ürün incelemesini, kısa zaman olsa bile, uygulamaktan kıvanç duyacağız. Uygulanacak bu son inceleme sertifikalandırma için gerekli görüşmektedir. Yapılacak çoklu teslimatların içeriğini de analiz edeceğiz. İthalatta gereken diğer sertifikalar yerel ticaret odanızdan tedarik edeceğiniz certificat d'origine veya gıda sanayisinde bulunan mallarda geçerli olan certificat phytosanitaire’dir.

Afrika İçin Onaylı Ürün Örnekleri

Afrika için onaylı ürün örnekleri alt kısımda yer almaktadır.

 

» Araç parçaları
» Banyo teçhizatları
» Oyuncak ve giysiler
» Deri ve tekstil ürünler
» Banyo ve kozmetikler eşyaları
» Ev eşyaları (Elektrik ve ya Gaz)