Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Avustralya ve Yeni Zelanda İçin Onay

Avustralya ve Yeni Zelanda için uyum sertifikası ve hizmetler kapsamında, cep telefonları veya ev eşyaları için Avustralya ithalat şartları ürünlerinizin IEC-standartlarınca başarılı güvenlik analizlerinden geçmesini şart koşar. Elektromanyetik uyumluluk standartları Avrupa şartlarıyla aynı doğrultuda bulunmaktadır. Yeni Zellanda’ya ürünlerinizi ithal etmeyi mi hedefliyorsunuz? İkili anlaşmalar ile Avustralya onayları Yeni Zelanda pazarında da geçerlidir. Türcert belgelendirme kuruluşu olarak yerel desteğimizle gereken uyumluluk sertifikasına  kolay ve hızlı olarak sahip olabilirsiniz.

 

Avustralya ve Yeni Zelanda Pazarı Için Faydalanabileceğiniz Hizmetler
Türcert belgelendirme kuruluşu olarak ürün onay desteğimizle:
» Küresel rekabet ortamında üstünlük kurabilirsiniz.
» Belirlediğiniz bir pazara hızlı bir şekilde  giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Avustralya ve Yeni Zelanda için ürünler ve işaretleri, Yeni Zelanda ve Avustralya’da  tıbbi ürünler için, karşılıklı tanınma anlaşmaları (MRA) geçerlidir. MRA’lar, Avrupa’da faaliyet gösteren imalatçı kuruluşlara uyumluluk analizlerini gerçekleştirmelerine ve ardından Yeni Zelanda ve Avustralya’da da onay için müracaat gerçekleştirmelerine imkan verir. Daha fazla bilgi edinmek adına lütfen teknoloji ve tıbbi ürünler Web sayfalarımıza göz atınız

 

Elektrikli Ürünler
Avustralya’da elektrikle çalışan ürünler iki sınıfa ayrılmaktadır: Bildirilen ve bildirilmeyen ürünler şeklindedir. Bildirilen ürünler kategorisi, buzdolaplarından elektrik anahtarlarına kadar 60 tane iyi tanımlanmış ürün türünü kapsamaktadır. Türcert belgelendirme kuruluşu olarak IEC standartlarına dayanarak emniyetin ve güvenliğin testini uygular ve sertifikalandırmaktadır. İspatı adına ihtiyari ürün belgelendirmesi hizmeti de sunmaktayız.

 

C-Tick İşareti
Yeni Zelanda ve Avustralya yer alan elektromanyetik uyumluluk ihtiyaçları Avrupa ihtiyaçları ile aynıdır. İspat olarak, sizlere C-tick işaretini de sunmaktayız. Bu işaret, Avustralya haberleşme kuruluyla kayıt olmadan önce gelir. Modemler, telefonlar ve bunlara benzer aygıtlar için alakalı A-Tick işareti ile belgelendirilebileceğiniz A-Tick onayına ihtiyaç duyulmaktadır.