Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Batı Avrupa için Onaylama

Kuzey Amerika Pazarına İthalatı Yapılan Ürünler

Kuzey Amerika pazarına ithatı yapılan ürünler mevzuatları, ihracatçı ülkede bulunan bağımsız, akreditesi gerçekleşmiş bir test firmasının belgelendirdiği ithal edilen malları istemektedir. Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşuolarak ağır iş makinelerinden elektrikle çalışan mallara, yapı maddelerinden çocuk oyuncaklarına kadar mallarınız ne olursa olsun; Amerikan pazarı adına danışmanlı hizmetini sunacağız. Kanada pazarı adına tasarımı yapılan elektrikle çalışan ürünler adına sizlere, aynı zamanda Amerika’da da geçerli farklı belge çeşitleri hizmetini de veriyoruz. Meksika’ya ihraç edilen ürünler NOM (Meksika resmi normları) standartlarına uyumluluk göstermek zorundadır.

İlk Bakışta Faydalanabileceğiniz Hizmetlerimiz
Türcert belgelendirme kuruluşu olarak sunduğumuz ürün belgeleme ve danışmanlık hizmetimizle;

» Belirlediğiniz pazara hızlı girişten faydalanabilirsiniz.
» Deneyimimiz ve profesyonelliğimiz sayesinde maddi olarak tasarruf yapabilirsiniz.
» Küresel rekabet ortamında lider olabilirsiniz.

Swiss S+ Güvenlik Damgası Yaklaşım

 

Türcert belgelendirme kuruluşu olarak Swiss S+ güvenlik damgası yaklaşım danışmanlık hizmetlerini uygulayışımız aşağıda yer alanlar gibidir:

 

» Denetleme
» Ön görüşme
» Onay sertifikası
» Belgenin teslim edilmesi
» Test raporu ve belgelerin hazırlanması

 

Swiss S+ Güvenlik Damgasına Konu Olan Ürünler

 

Türcert belgelendirme kuruluşu olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimiz, evde ve ticari olarak faaliyet ettirilen düşük voltajlı elektrikle çalışan ürünleri kapsamaktadır.

Swiss S+ Güvenlik Damgası Hakkında

 

Swiss S+ güvenlik damgası hakkında, elektrikle çalışan düşük voltajlı cihazlar, elektrikle çalışan düşük voltajlı mallar (NEV) mevzuatının ihtiyaçlarını sağlamakla mükelleftir. Bunlar, fazla şekilde bilinen Swiss S+ güvenlik damgası adına bir temel meydana getirmektedir. Nihai tüketicilere tamamlanmış mallar da nihai ürün meydana getirmek adına bütün şekle gelmiş unsurların sağlamakla mükellef olduğu gibi NEV ihtiyaçlarını da sağlamalıdır. Bu elektromanyetik uyumluluk (EMC) şartlarını sağlamak anlamını taşımaktadır

 

Güvenlik damgası onay sertifikası 2. sınıf (Pazar analizi ve tür testi)’ını alakadar etmekte ve aşağıda yer alanları kapsamaktadır:

 

» Burada incelenen ve testi gerçekleşen şey nedir? – Elektromanyetik uyumluluk ve elektrik güvenliği
» Onayının yapılması gereken şey nedir? – Düşük voltajlı elektrikle çalışan ürünler (ticari ve ev ile alakalı ) 

 

TÜRCERT Belgelendirme Kuruluşu Olarak Alakalı Hizmetlerimiz

 

Türcert belgelendirme kuruluşu olarak verdiğimiz Swiss S+ güvenlik damgası danışmanlık hizmetlerimize ilginiz var ise, aşağıda yer alan hizmetlerimizde ilginiz olabilir.

 

» Ürün güvenliği testi danışmanlığımız
» EMC testi danışmanlığımız
» Diğer ülkeler arası yapılan düzenlemeler