Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Tel ve Kablo Kontrolü

Testlerini yaptığımız kablolar için daha iyi küresel piyasa erişimi ve yararları konusunda tel ve kablo sanayisinin şimdi raylı taşımanın, enerjinin, inşaatın, demir yolunun, gemiciliğin, iletişimin ve otomobil sanayilerinin ilerlemesiyle beraber genişlemek adına yeni olanaklara sahip. Zamanımızda yükselen rekabetçi ülkeler arası pazarlarda farklı durmak adına hedef piyasada yer alan bütün standartlarla uyumu garanti altına alarak tel ve kablo ürünlerinizin kalitesini ve güvenliğini belirtmeniz önem arz eder.

 

Tel ve kablo ürünleri adına en son ülkeler arası sertifikalama şartları kapsamlı bilgisi ile Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak, telleri ve kabloları test etmede ve onayını gerçekleştirmede yılların vermiş olduğu tecrübeye sahibiz. Biz size fotovoltaik (PV) kabloları, konvansiyonel kablolar, yüksek voltajlı kablolar ve diğer pekçok çeşitten kablo adına tek kaynaktan ve profesyonelce hizmet vermekteyiz.

 

Türcert şirketimiz, firmaların gelişen elektrikli araba piyasasına ulaşımı basitleştiren ve sanayi piyasasında bilinen elektrikli araba şarj kablosu standardını yayınlamış olan kuruluşlardan biri olduk.

 

İlk Bakıştaki Yararlarımız
Tel ve kablo incelemesi ve onayının yapılması adına ortağınız Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak aşağıda yer alanlardan faydalanabilirsiniz:

 

» Türlü yerel test etme firmalarıyla olan detaylı işortaklığımız vasıtasıyla test etme ve onayı gerçekleştirmenin temin etme süresini indirgemek adına yerel hizmetler oluşturabiliriz.
» Küresel piyasalara daha iyi ulaşımı sağlayan deney raporlarımız deniz aşırı müşteriler tarafından büyük oranda tanınmaktadır.
» Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu oarak ülkeler arası tanınmış olan test markaları sizin yasal şartlara uyumlu olduğunuzu belgeler
» Ürünlerinizi güvenir olduğunun onayını yaparak mesuliyet riskinizi indirgemenizde yardım edebiliriz
» Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak sizin güvenilir olduğunuzu hem ülkeler arası hem de ulusal pazarlarda güvenilir olduğunuzu ve yeterliliğinizi yükseltir.

Testlerini yaptığımız tel ve kablo kontrol hizmetlerimiz şu şekilde sıralanır.

» Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak DIN, GB,  HD, VDE, IEC, EN, UL, BSI, JIS ve AS/NZS şartları gibi ulusal ölçütler ile ürünlerinize değer katmanıza, onların test danışmanlığını yürütür ve onayını gerçekleştirerek yardımda bulunuruz.
» Deneyler gerçekleştirerek ve belli ihtiyaçlarınıza uygun raporlar oluştururuz.

Testlerini yaptıımız tel ve kablo kontrol standartları açısından 2014 yılının Ocak ayından başlayarak yeni Avrupa birliği standardı EN 50525 uyumlu hale getirilmiş HD21 ve HD22 seri standartlarının yerine geçecektir. Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşumuz, bütün tel ve kablo üretici firma müşterilerinin yeni standart ile uyumu adına test danışmanlığı yapma ve onayı gerçekleştirme hizmetleri sunmaktayız.

Testler işlemlerini hizmetini sunduğumuz tel ve kablo ürün numuneleri olarak aşağıda listede yer alan ürün veya ürün sınıfları adına test ve onay danışmanlık hizmetini sunmaktayız.

 

» PV kabloları
» Gemi kabloları
» Asansör kabloları
» Koaksiyel kablolar
» Optik fiber kablolar
» Çekirdeksel kablolar
» Ark kaynağı kabloları
» Elektrikli taşıt kabloları,
» Dijital iletişim için kablolar
» Rüzgar türbini enerji kabloları
» Demiryolu uygulamaları için kablolar
» Orta ve yüksek voltajlı elektrik kabloları
» Halojensiz termoplastik bileşimi yalıtılmış kablolar
» Polivinil klorid ya da çapraz çağlı yalıtılmış kablolar