Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Işıklandırma Teknolojisi

Testlerini yaptığımız ışıklandırma teknolojisi kalite hizmetleri konusunda, endüstriyel veya konut ışıklandırma ürünlerinin imalatını yapıyorsanız, Türcert belgelendirme kuruluşu olarak en sağlıklı güvenlik ve kullanılabilirlik testlerin danışmanlığını yapmaktayız. Uzman ekibimiz AB düşük voltaj mevzuatı veya EMC yönetmelikleri gibi şartlara uyumlulukları testlerini ve incelemelerini yapmaktadır. GS işaretlerini ve ENEC test işaretini seçerek satış olanaklarınızda artış yaratabilirsiniz.

 

İlk Bakışta Faydalanabileceğiniz Hizmetlerimiz
Türcert belgelendirme kuruluşu olarak bizden edineceğiniz test ve onaylama danışmanlık hizmetlerimiz ile;
» Ürün ve araç güvenliği düzenlemelerine olan uyumluluğu elde edebilirsiniz.
» Bağımsız test işaretleri ile rekabette lider olabilirsiniz.
» Yüksek kalite standartlarına erişebilirsiniz.
» Sertifikalanmış güvenlik standartları ile sorumluluk tehlikelerini indirgeyebilirsiniz.
» Uzun yıllardın vermiş olduğu deneyimlerimizden ve hızlı testlerimizden faydalanabilirsiniz.

Işıklandırma teknolojisi kalite damgaları açısından test işaretleri ve test programları ile yapacağımız testler 6 haftaya kadar sürmektedir. Testlerin başarılı olması durumunda aşağıda sıralanan işaretlere de sahip olabilirsiniz.

 

GS İşareti
Ürününüzün güvenliğinin testi gerçekleştiğini ve bağımsız, yetkili kuruluş olarak üretimlerinizi analiz ettiğimizi göstermektedir.

 

ENEC İşareti
Lambalar gibi elektrikli eşyalara 24 nolu ENEC işaret verilir. Bu işaret, ürünün Avrupa standartlarına uyumlu olduğunu belirtmektedir. Avrupa’nın diğer 21 ülkesinde de ENEC belgesi geçerlidir.

 

CB Taslağı
Küresel piyasaya dahil olmak için sahip olacağınız CB taslağı ile, diğer devletlerden ulusal sertifikaları daha tasarruflu maliyete ve hızlı şekilde sahip olursunuz.

 

CE Etiketi
Belirli Avrupa yönetmeliklerinin güvenlik ihtiyaçları ile  ışıklandırma ürünleriniz uyumluluk göstermesi zorunludur. Bununla zorunlu CE işareti ile verilmektedir. Yapmış olduğumuz testler CE uyumluluğunu göstermektedir. Testin ardından, bir test raporu ve onay sertifikasına da sahip olursunuz.

Işıklandırma teknolojisi test standartları konusunda Türcert belgelendirme kurulu olarak uzman ekibimiz ürünlerinizin aşağıda yer alan kanun ve yönetmeliklere uygunluğu testinin danışmanlığını yapmaktadır.

 

» Kullanılabilirlik
» Ürün ve araç güvenliği yasası (GPSG)
» AB düşük voltaj yönetmeliği 2006/95/EG
» AB EMC yönetmeliği 2014/30/EU
» Yasal ihtiyaçlar ve diğer kural

Test hizmetlerimi kapsamında yer alan, ışıklandırma teknolojisi ürün örnekleri şu şekildedir.

 

» Duvar, giriş, tavan, masa, kat, lambaları ve zincir lambalar gibi konut ışıklandırması.
» LED’ler