Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Neden Türcert?

Kuruluşumuz, TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş., yerli ve yabancı akreditasyon kuruluşlarından aldığı yetkilere dayanarak ülkemizde birçok sektörden kuruluşa, etkin belgelendirme, test ve muayene hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kendi kulvarında tarafsızlığı, bağımsızlığı, kaliteli ve hızlı hizmetleri ve saygınlığı ile dikkat çeken kuruluşumuz, bundan sonra da aynı anlayış ile hizmet vermeye devam edecektir.


Aynı zamanda bulunduğu sektörün gelişmesi için de önemli hizmetler yapan kuruluşumuz TÜRCERT, tamamen kendi tasarımı olan ve otelcilik, konaklama tesisleri ve turistik işletmeler için bir belgelendirme sistemi olan Yedi Yıldızlı Kalite Sistemi standartlarını geliştirmiştir. Genelde turizm sektörüne yönelik olmak üzere çeşitli yönetim sistemleri standartlarını ve prensiplerini içeren bu sistem ile, turizm sektörünün gelişmesine de katkı sağlamış olmaktadır.


İşletmeler, bünyelerinde kurdukları ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi veya başka bir yönetim sistemi ile ilgili belge almak ve kendilerini müşterilerine ve üçüncü kişilere kanıtlamak istedikleri zaman, öncelikle belgelendirme hizmeti alınacak kuruluşun güvenilir ve kaliteli hizmet verdiğinden emin olmaları gerekmektedir.


Kuruluşumuz TÜRCERT, sadece belgelendirme hizmetleri değil birbirlerinden çok farklı alanlarda, gıda, tekstil, kimya veya başka sektörlerde son derece farklı fiziksel, kimyasal, biyolojik ve mikrobiyolojik testler, ölçümler, analizler ve muayene ve kontrol işlemlerini yapabilecek güçtedir. Ayrıca bu gücünü kanıtlayan akreditasyonlara sahiptir.


Bütün belgelendirme, test ve analiz işlemlerinde kuruluşumuz, bu sektörde rakiplerini takip etmeyen,aksine rakiplerinin kendisini takip ettikleri bir kuruluş olma özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile de müşterilerin birinci tercihi her zaman TÜRCERT olmaktadır.


Kuruluşumuz müşteri memnuniyetine odaklanmıştır ve bütün müşterilerine eşit mesafede durmaktadır. Yönetici ve çalışan kadrosu ile birlikte her zaman yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmuştur.