Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Certipedia

Certipedia kuruluş etkinlikleri ve hizmetleri bakımından, tüketici bilgilerini ve kalite sertifikalarını bilgisayarlarınızın Türcert çevrimiçi platformumundan, kolayca alabilirsiniz. Alakalı kimlikler ve sertifikalar ile analizini gerçekleştirdiğiniz ürün niteliklerini, kuruluşları, hizmetlerini, sistemleri ve işleyen sertifikalandırmalarının hepsini görebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz imalatçı kuruluşlara, müşterilere, perakendeci firmalara ve tüketicilere her zaman açık bulunmaktadır.

 

Belge Yönetimi Kolaylaştı
Belge yönetimi için müşteriler ile tedarikçi firmalar arasında yapılan bilgi alışverişini güvenli olarak sağlamak adına platformumuzu rahatça kullanabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz sertifikaları ve ülkeler arası diğer alakalı olan bütün belgelerin hepsini yönetebilmeniz adına veri tabanımıza özel giriş hakları vermekteyiz.

 

İlk Bakışta Faydalanabileceğiniz Hizmetlerimiz
sistemkalite web adresimize kayıt  olmanız sizlere:

 

» Ürünlerinizin rakip firma ürünlerinden ayrılmasına
» Yeni pazar olanaklarının tespit edilmesine yeni hedef sınıflarının hazırlanmasına
» Perakendeci firmalara, müşterilere ve tüketicilere ürünlerinizi bulmada ve satın almalarında yardımda bulunmanıza
» İnceleme raporlarını ve sertifikaları yükleyerek ve kuruluşunuzun hizmetlerini vitrine koyarak hizmetlerimizden 7/24 yararlanmanıza
» Sertifikalarınızı düzenlemede ve kurum içi yönetim maliyetlerinin indirgenmesinde kullanışlı bir araca sahip olmanıza imkan sağlar.
» Veri tabanında bilgisine erişilemeyen kuruluş, sertifikasının askıda bulunma veya iptali durumunu öğrenmek adına lütfen İzmir Merkez Ofisi Yönetim Sistemleri Bölümümüzle irtibata geçiniz.

Bu Derece Basit

 

      Daha ürününüzü henüz sertifika vermedik mi? Ürününüzde bizim test onay işareti bulunuyor mu? Bu şekildeyse, sistemkalite hizmetlerini belgelendirme detaylarını yayınlamaya ve kullanmaya otomatik şekilde yetkiye sahip oldunuz. Türcert belgelendirme kuruluşu olarak, onay işareti kullanabilme hakkıyla alakalı sertifikalar için, çevrimiçi sunmuş olduğumuz belgelendirme ve danışmanlık hizmetimize de müracaatta bulunabilirsiniz.Onayı verilen kuruluşunuz ve ürün detaylarınız bireysel tüketici web sayfasında, belgelendirme detaylarımızla beraber direk olarak çevrimiçi yayınlanır.Tüketici web sayfasımızla beraber pazarlama hizmetleri adına faaliyet ettirebileceğiniz şahsi kimlik numarası ile beraber sizlere hizmet sunmaktayız.