Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

GS İşareti

GS İşareti ve hizmetlerimiz açısından Türcert şirketimizinden alacağınız hizmetlerimiz ile, aarar teşkil eden maddelerden temizlenmiş, güvenilir elektronik ve kaçağa karşı güvenli ürünler gibi hususlarda, GS işaretinin yer aldığı ürünler, kalite hakkında bilinçli olan müşterilerin seçim yapmasında yardımda bulunmaktayız. Oyuncak bebekler, bisiklet, ışıklandırma veya saç kurutma araçları gibi ürünlerin Alman araç ve ürün güvenliği yasasına uyum sağlayıp sağlamadığını analiz etmekteyiz. Bunlar ile birlikte, GS damgası, pekçok Avrupa esaslarını kapsamakta ve operasyon kılavuzunuzun doğru olduğunu belgelemektedir.

 

İlk Bakışta Yararlanabileceğiniz Hizmetlerimiz
Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşumuzca sunulacak ülkeler arasında bilinmiş onay işareti danışmanlık hizmetimiz ile;
» Bağımsız onay işaretleri ile rekabette lider olabilirsiniz.
» Ürünlerinizin kalitesine olan güvende artış yaşayabilirsiniz.
» Müşterilerinize seçecekleri ürün hakkında yardımda bulunabilirsiniz.
» Belgelenmiş güvenlik standartları ile sorumluluk riskinizi minimize edebilirsiniz.

GS İşareti prosedürümüz, GPSG’nin 4 nolu maddesince (Alman araç ve ürün güvenliği yasası), üretici kuruluş olarak, ürünlerinizi markete arz etmenize, istenilerek kullanım veya görülebilir yanlış kullanım halleri dışında müsaade edilebilir. Türcert yetkilendirilmiş belgelendirme ve test danışma kuruluşu olarak, ürünlerinizin prototip yönetmeliği tarafından derlenen ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığının kontrolünü yapmaktayız. Bir ürün düşük voltaj temelleri, makine kuralları veya EMC kuralları gibi Avrupada yapılan derlemelerden geçmesi halinde, bu temellere dayanan test danışma işlemlerimizle gereken analizleri uygulamaktayız. Son adımda ise, sizler için bu konu hakkında bir rapor vererek onay belgenizin teslim etmekteyiz.

GS İşareti ürün örnekleri şu şekildedir.

 

» Araçlar
» Eşyalar
» Oyuncaklar
» Ev Eşyaları
» Işıklandırma
» Otomobil araçları
» Tüketici elektroniği
» Kişisel koruma araçları
» Küçük çocuklar için ürünler
» Boş zaman ve spor uygulamaları aletleri