Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Minitab Başlangıç Eğitimi (MODÜL-1)

Minitab Başlangıç Eğitimi (MODÜL-1) vermemizin Türcert belgelendirme, eğitim ve test danışmanlığı kuruluşuolarak hedeflerimiz alt kısımda yer almaktadır.

Eğitimimizin Hedefi 

Minitab programına genel bir bakış göstermek. Katılan şahıslara Minitab’ın temel çalışma esaslarını öğreterek hızlı veri girişi gerçekleştirebilmelerini sağlatmak. Doğru veriyi, doğru metotlar ile değerlendirerek doğru bilginin kazanılmasını sağlamak. Yaygın faaliyette olan incelemelere ait kritik sekme ve pencerelerin anlaşılmasını, neticelere ait grafiklerin incelenmesini sağlamak.

 

Kapsamı
» Veri girişi
» Grafik (Graph)
» Giriş sekmeleri
» Analiz sekmeleri
» Yardım sekmeler
» Minitab sekmeleri
» Minitab pencereler
» Minitab bilinçlendirme
» Kişisel sekme oluşturma
» Temel istatistik (Basic statistic)

 

Katılımcılar
Orta ve üst kademe yöneticiler, uzmanlar, yeşil kuşak, mühendisler, kara kuşak, yeşil kuşak adayları ve veri değerlendirmesini gerçekleştirecek kişiler.

 

Katılımcı sayısı: En az 8, en fazla 20 kişi.


Gerekli ön bilgi: Yok.

Süresi: 1 ya da 2 gündür.

 

Not: Katılan her birey, minitab programı yüklü olan bir bilgisayar ile programa katılır. Aynı kuruluştan dahil olacak iki kişi tek bilgisayar kullanılabilir. Seminerin minimum %70’ine katılan kişiler seminerin ardından katılım belgesine sahip olacak. Konuyla alakalı eğitimlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Türcert belgelendirme kuruluşu olarak bizimle iletişime geçiniz.