Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Iso 15378

ISO 15378 Belgesi, bir işletme yada şirketin tıbbi ilaç ve malzemelerin paketlemesinin incelenmesini sağlayan bir kalite belgesidir. Gönüllülük esasına dayanan bir standart olmakla beraber ilaç yada medıkal ürün sektöründe genellikle tedarikçi kuruluşlardan istenilen bir belgedir.

 

İlaç sektöründe tıbbi ürünlerin ambalaj ürünleri cam, kauçuk, alüminyum, plastik ve diğer ürünler adına kalite yönetim sistemi geliştirilmiştir. İlaç sektöründe bulunan şirketlerin tıbbi ilaçlara ve tıbbi malzemelere ambalaj şeklinde kullanılacak ürünleri tedarik eden firmalar adına bir kalite yönetim sistemi hazırlamak için oluşturulmuştur. İşlemlerinizi ISO 15378 Belgesine uygun olarak yaptığınızda, karışmalar ve hatalarla gibi risklerinizi minimize etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, KYS'nizin uygun olduğunu müşterilerinize güvence şeklinde gösterebilirsiniz.

 

İlaç sektöründe yer alan hissedarlarca ilaç ürünlerine ambalajda kullanılacak ürünlerin tedarikçi kuruluşları adına bir kalite yönetim sistemi oluşturmak hedefiyle geliştirilmiştir. Uygulamalarınızı ISO 15378 Belgesi standardına uygun belgelendirdiğinizde, özellikle karışmalar, kontaminasyon ve hatalarla alakalı risklerinizi indirgeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, KYS'nizin uygunluğu hakkında müşterilerinize güvence sağlayabilirsiniz.

 

Tıbbi ilaçlar ve tıbbi malzemeler ISO 15378 Belgesi adına birincil ambalajların belgelendirmesi konusunda Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak uluslar arası tanınan lider bir firmayız. Türcert Belgelendirme ve danışmanlık kuruluşumuzun küresel test uzmanlarımız, ISO 15378 Belgesinin tüm özellikleri hakkında bilgi sahibidir.     

 

ISO 15378 Belgesi hakkında Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak çeşitli danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda ISO 15378 Belgesi hususunda daha ayrıntı bilgi sahibi olmak için, Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak tecrübeli yönetici ve personellerimiz ile her zaman yanınızdayız.