Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

KTQ Belgesi

‘‘ KTQ Belgesi, hastaneler, rehabilitasyon merkezleri veya bakım merkezi gibi alanlarda sağlık hizmetlerinde kalite ve saydamlık adına onay belgesidir. ’’

 

KTQ Belgesi, sağlık kuruluşunuzun kalite yönetimi sistemi ve tüm sağlık hizmeti türleri kendiniz tarafınızdan biçimlenmektedir. KTQ belgesi ile ilginiz hastanın üstünde bulunacaktır. Tüm ilginiz hastaların üzerine toplanacaktır. KTQ Belgesi, hastanın tedavi olma amaçlı sağlık merkezine girişinden itibaren başlayarak hastanın sağlık kuruluşundan ayrılışına kadar yapılacak her çeşit uygulama adına önem arz etmektedir. Belge sğlık kuruluşlarında hasta adına gerçekleşen işlemlerin kaliteli ve saydamlık adına bir onay belgesi özelliği taşımaktadır.

 

KTQ Belgesi, sağlık kuruluşları, klinikler ve tıp merkezleri ve kalite yönetim sistemi de kapsama dahil olmak üzere  herkes adına alınacak sağlıklı bir kararı teşkil eder. Hastaların faydasına adına hizmet sunmanıza ve kuruluş olarak ekonomik başarı elde etmenize olanak sağlar. Profesyonel anlamda, etkili bir aşama oluşturur. mal katkıda yasal uyumluluk güvenliği ve aynı zamanda rekabetçi bir avantaj sağlar, uygulamıştır.

 

KTQ Belgesi, öz analiz etme ve dış analiz etme prosedürlerine kapsamına dayanmaktadır.

Sağlık hizmetlerinde ve sağlık kuruluşları adına Türcert belgelendirme

ve danışmanlık kuruluşumuzun konusunda uzman ekibimiz tarafından, kuruluşunuza yapacağımız ziyaretler gerçekleştireceğimiz analizler sonucundan siz değerli müşterilerimize KTQ Onay Belgesi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.