Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

QPP Belgesi

‘‘ QPP Belgesi, Sağlık sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların yatan hasta ve ayaktan hastalara günlük bakımdan, iş sağlığı ve güvenliğine ek olarak bakım kalite kontrol bakımı sağlayarak kaliteli ve yüksek standartlarda doğrultusunda yasal gereksinimleri karşılayan bir belgedir. ’’

 

Her sağlık sektöründe faaliyet gösteren kuruluş, kuruluşuna gelen ayaktan veya yataktan hastalarına kaliteli, verimli ve memnum kalmalarını sağlayacak hizmetler sunmak ister. Bu belge sağlık kurulularının iş sağlığı ve güvenliğine ilave olarak kalite kontrol uygulamarlı sağlayarak yüksek standartlarda yasal ihtiyaçların karşılaması yardım olur. QPP belgesi de, zazı belgelendirmeler gibi gönüllülük esasına ve talebe bağlı verilen bir belgedir. Türcert belgelendirme kuruluşu olarak belgelendirme ve danışmanlık hizmetini sunduğumuz QPP belgesi veya işareti, hasta ve hasta yakınları bakımı için güven oluşturur. QPP Belgesi, kanunların yasal gereklerini cevap verebilmenize yardımcı olmaktadır.

 

QPP Belgesi, bilindiği gibi sağlık sektöründe faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarının talepte bulunması üzerine verilen bir belgedir. Bu belge sayesinde hastalara sağlık kuruluşlarınızda iş güvenliğini sağlayarak daha iyi, daha kaliteli, ve hastalarını güvenini sağlayabileceğiniz bir sağlık hizmeti sunmanıza yardımcı olur.

 

QPP Belgesi veya işareti için sağlık hizmetlerinde ve sağlık kuruluşları adına Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşumuzun konusunda uzman ekibimiz tarafından, kuruluşunuza yapacağımız ziyaretler gerçekleştireceğimiz analizler sonucundan siz değerli müşterilerimize QPP Belgesi veya işareti için danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.