Bizi Arayın
0212 702 40 00
EnglishArabicBulgarianChinese (Simplified)FrenchGermanGreekItalianRussianTurkishPersianGeorgian

Rekreasyon ve Spor Araçları

Spor araçları performansı ve hizmetler açısından, fitness salonunuzda bulunan araçların sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Tırmanma ipiniz, bisikletiniz veya snowboardınız, atletlerin arzu ettiği yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamalıdır. Boş zaman aktiviteleri ve spor aletlerinizin, sağlamlık, fonksiyonellik, kullanılabilirlik, imalat ve paslanma gibi hususlarda testini yapmaktayız. Bununla birlikte ürünlerinizin mekanik ve elektronik güvenliğini Alman araç ve ürün güvenlik kanunnamesine uyumluluğunuda ideğerlendirmekteyiz.

 

İlk Bakışta Yararlanabileceğiniz Hizmetlerimiz
Türcert belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olarak ülkeler arasında tanınmış test işaretleri danışmanlığımız ile;
» Sporcuların ürün alacaklarında önemli bilgiler sunabilir ve rekabette yerinizi garantileyebilirsiniz
» Alman araç ve ürün güvenlik kanunnamesine uyumlu olduğunuzu gerçekleştirebilirsiniz,
» Ürününüzün kalitesini ve güvenilir olduğu ile, müşterilerinizin güvenini elde edebilirsiniz.

Spor araçları kalite mühürleri, ürünlerinizin aşağıda belirtilen şartlara uygun yerinizde veya kendi kuruluşumuzda danışmanığımızı  yapmaktayız.

 

GS İşareti 
Yalnızca ürünlerinizin hangi güvenlik incelemelerinden geçtiğini ifade etmez, onayı yapılmış, Türcert bağımsız test danışmanlık kuruluşu olarak tarafımızdan imalat aşamasında gözlemlerimizi de kapsamaktadır.

 

Q İşareti
GS incelemesiyle birlikte, Institut für Prävention und Nachsorge kısaca IPN ile ortaklaşa uygumala gerçekleştirerek sizlere Q işareti için de Türcert bağımsız test danışmanlık kuruluşu olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu işaret güvenlik işareti ile beraber verilmektedir. Q işareti, iki alanda da onayı gerçekleşmiş olduğunuzu belirterek, piyasa başarısı kazanabilirsiniz.

 

CE İşareti
Fitness aletleri imalatçısı olarak, CE işareti, ürünlerinizin, 93/42/EWG mevzuatına uyumlulu olduğunuzu sertifikalandırmaktadır. Tıbbi ürünler mevzuatına (MPG) dayalı kategorilendirme aşamasında sizlere yardımcı olarak, sorumlu mercii 1.sınıf ve üzeri ürünlerinizin incelemesini yapmaktayız.

 

GM İşareti (Test Edilmiş İyileştirici Araç) Bir Adım Daha İleride Bulunun
GM işareti, güvenlik ve kalite için detaylı bir mühürdür. Müşterilerinize, GM işaretiyle yalnızca satış için değil, araçlarınızın kurallarına göre çok daha fazla değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.